K
o
u
h
e
N
o
u
r

Green Park Taksim

  • موقعیت :ترکیه / استانبول /
  • وب سایت :
  • ایمیل :
  • آدرس :Abdülhak Hamit Cad. No:34 34437 Taksim / Istanbul / Turkey
  • تلفن :+90 850 222 72 75
نمایش بیشتر

هتل گرین پارک واقع در قلب تاکسیم ، دارای یک استخر سرپوشیده و یک مرکز اسپا و سلامتی است. نزدیکترین مترو با هتل 3 دقیقه با هتل فاصله دارد که دسترسی آسان به سایر نقاط شهر را فراهم می کند. WiFi رایگان در همه مناطق قابل دسترسی است.


کلیه اتاق های مهمان در هتل Green Park Taksim دارای تلویزیون کابلی و تلفن است. هتل همچنین دارای سبد میوه ای مناسب ، روزنامه و 2 بطری آب است.

رستوران این هتل غذاهای متنوع و بین المللی و محلی را در یک مکان آرام ارائه می دهد.

مرکز تناسب اندام هتل Green Park Taksim شامل یک استخر سرپوشیده ، سونا و یک همام سنتی ترکیه است. مسجد آبی و کاخ توپکاپی هر دو 3.5 کیلومتر با هتل فاصله دارند.

هتل Green Park Taksim تا فرودگاه بین المللی آتاتورک 20 کیلومتر فاصله دارد. مرکز همایش های لطفی کیدار ، مرکز همایش های استانبول ، سالن کنسرت جمال ریز ری و تئاتر محسین اترگرول در فاصله 1.3 کیلومتری قرار دارند. فرودگاه استانبول در فاصله 50 کیلومتری است.

زوج ها به خصوص مکان را دوست دارند - آنها 8.5 را برای یک سفر دو نفره امتیاز دادند.


هتل 1 سوئیت رویال ، 6 سوئیت ، 2 اتاق برای معلولین و 170 اتاق استاندارد ارائه می دهد و دارای کل ظرفیت 183 اتاق و 366 تخت است. اتاق های غیر سیگاری برای راحتی میهمانان ما در دسترس هستند.

هتل گرین پارک

ملاقات و کنگره ها

هتل ها و استراحتگاه های Green Park با کلیه تجهیزات فنی کاملاً مجهز که در تمام هتل ها وجود دارد ، به دنیای تجارت و سرگرمی خدمت می کند.

تفاوت Green Park را در انواع سازمان های موجود در هتل های ما که در مرکز شهر یافت می شوند تجربه کنید. نیازهای میهمانان ما تحت هدایت کارمندان با تجربه گرین پارک که نمونه آن فعالیت های ترکیه و جغرافیای نزدیک با سالن های بزرگ و سقف بلند است ، کاملاً تکمیل می شود. ما همچنان در سازمان های مختلف با داشتن بسته های ملاقات به نیاز شما در هتل های مختلف ، آدرس ضروری هستیم.


عروسی ها و رویدادها

در حالی که اولین قدم را در سالن های منحصر به فرد هتل Green Park Taksim برداشته اید ، همه شما و شریک زندگی طولانی مدت شما باید انجام دهید این است که بگویید "بله".

هتل ها و استراحتگاه های Green Park شما را با وقف بودن ما در ارائه خدمات با کیفیت بالا و گزینه های مختلف منو که در یک فضای عالی قرار خواهید گرفت ، عروسی فراتر از رویاهایتان رقم می زنند.


آب گرم و سلامت

در هتل Green Park Taksim ما به شما زندگی بدون استرس و به دور از شرایط کار فشرده از طریق مراقبت از بدن با روغن های ارگانیک بدن ، روش های درمانی ویژه ، حمام ترکی سنتی ، مراقبت از پوست ، سم زدایی ، مراقبت از آنتی اکسیدان و درمان های جلبک را پیشنهاد می کنیم.


امکانات

هتل های مرتبط

نظر خود را بنویسید