مجله گردشگری


جدیدترین مطالب

11 محل برای صرف دسر خوشمزه در آنکارا

در انکارا دسرهای مغزی و خوشمزه زیادی وجود دارد. مکان های زیادی برای مزه کردن نیز هست از سفره باقلوا گرفته تا آب نبات ترکی ، دسر شیر گرفته تا برخی موارد دلخواه بین المللی ، در این مقاله بهترین مکان ها را برای تهیه دسر خود در آنکارا  به شما معرفی می کنیم.

10مکانی که باید در آنکارا ببینید

آنکارا به عنوان پایتخت و مرکز اداری ترکیه سمبل استقلال و مدرنیته برای مردم ترکیه است.  در محله های مختلف  انکارا ترکیبی از عناصر مدرن و تاریخی وجود دارد ، بنابراین ، رفتن به آنکارا فرصتی بی نظیر برای تجربه فرهنگ ها و معماری های ترکیه است. در ادامه آنچه را باید انجام دهید و ببینید را برایتان لیست کرده ایم.

8 غذا که باید در آنکارا امتحان کنید  

آنکارا غذاهای شگفت انگیز زیادی دارد که هنگام زندگی در آن باید نهایت لذت را ببرید. از کباب سنتی گرفته تا دسرهای کاملاً شیرین ، برای سفر آینده خود به این تجربیات خوراکی ضروری توجه کنید.

مشهورترین افراد اهل آنکارا

آنکارا ممکن است مانند استانبول ، از زمینه های خلاقانه و هنری مشهوربرخوردار نباشد ، اما لیست طولانی از افراد مشهور از پایتخت ترکیه به اینجا راه پیدا کرده است. خواه این صفحه نمایش نقره باشد یا صنعت موسیقی ، در اینجا نام برخی از مشهورترین افراد بومی آنکارا آورده شده است.

هفت مکان رایگان برای دیدن در آنکارا

آنکارا ممکن است ، مانند استانبول نباشد. اما این جاذبه ها به اندازه کافی شمارا مجذوب خود می کند. در این مورد خاص ، کوه نور نگاهی به برخی از فعالیتهای تفریحی می اندازد که برای شما یک سکه یا لیر ترکیه هزینه داردعضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه، از آخرین اخبار، پیشنهادها و تخفیف ها باخبر شوید!
منو
بستن

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS